نرم افزار های موجود در سیستم اتوماسیون اداری رایگان [تصویر]
  • calendar icon 10 دی 1398

نرم افزار های موجود در سیستم اتوماسیون اداری رایگان

اقداماتی از قبیل ارائه، اعمال تغییرات و ذخیره سازی اطلاعات برای بقای تجارت حیاتی است. این امکانات در سیستم های اتوماسیون اداری گنجانده شده است. برای مثال تمامی سیستم های موجود در زمینه اتوماسیون اداری رایگان مجهز به نرم افزار های مایکروسافت آفیس هستند. در صورتی که به نصب این نرم افزار روی چندین سیستم رایانه ای نیاز داشته باشید، می بایست از سیستم اتوماسیون اداری پیشرفته تری بهره ببرید. در واقع شما برای تهیه این سیستم ها نیاز به پرداخت هزینه خواهید داشت.

خوشبختانه، تجارت های کوچک می توانند با استفاده از نرم افزار ها موجود در سیستم اتوماسیون اداری رایگان نیاز های خود را برطرف کنند. در صورتی که اقدامات پیچیده ای در تجارت شما به انجام نمی رسد، نسخه رایگان سیستم اتوماسیون اداری برای رفع نیاز های تجارت شما کافی خواهد بود. برای مثال گوگل داکس ( Google Docs) امکانات زیادی را برای تجارت شما فراهم می آورد. از سوی دیگر شما می توانید از تمام امکانات موجود در این برنامه به صورت رایگان استفاده کنید.

 

نرم افزار های موجود در سیستم اتوماسیون اداری رایگان

 

در کنار نرم افزار هایی مانند مایکروسافت و ابزار های گوگل، نرم افزار های متنوع دیگری نیز در تجارت های کوچک به کار برده می شوند. برنامه نویسان متعددی در سراسر دنیا با توجه به نیاز های موجود در این تجارت ها نرم افزارهایی را برای سیستم اتوماسیون اداری رایگان طراحی کرده اند. این نرم افزار های رایگان به خوبی با نرم افزار های مایکروسافت آفیس هماهنگی داشته و انجام وظایف متداول در تجارت ها را به شدت ساده کرده اند.

 در واقع این نرم افزار های در مجموعه ای به نام OpenOffice در اختیار تجارت قرار گرفته است. تنوع نرم افزار ها و امکانات موجود در این مجموعه بسیار بالا است. این مجموعه از تمامی فایل ها با پسوند هایdoc, ppt,.xls, and.pdf پشتیبانی می کند. مهم ترین نکته در خصوص این مجموعه استفاده رایگان از آن است، به این ترتیب دیگر نیازی به تمدید یا تهیه مجوز استفاده از این نرم افزار ها وجود نخواهد داشت.

در ادامه به برخی از نرم افزار های موجود در  سیستم اتوماسیون اداری رایگان اشاره خواهیم کرد.

 

 

نرم افزار موجود در اتوماسیون اداری|اتوماسیون| اتوماسیون اداری| سیستم اتوماسیون اداری| نرم افزار

 

 

"Writer" اتوماسیون اداری، برنامه ای رایگان برای پردازش واژگان

 

نرم افزار Writer یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای موجود در زمینه پردازش کلمات است. Writer با برخورداری از امکانات منحصر به فرد توانسته به یکی از نرم افزار های محبوب و مورد استفاده در تجارت ها تبدیل شود.

نرم افزار Writer تمامی امکانات موجود در نرم افزارهای پردازش واژه را در خود جای داده است. به این ترتیب شما با استفاده از این نرم افزار در سیستم اتوماسیون اداری رایگان تجارت خود می توانید به تمامی امکانات موجود در پردازشگر ها دستیابی داشته باشید.

در نرم افزار Writer امکان تغییر فرمت متن های نگارش شده، اعمال سبک ها، قلم های متفاوت  و متنوع در متن، تصحیح نکات نگارشی، پیش بینی کلمات و عبارات فراهم شده است. از این گذشته امکانات بی شمار دیگری نیز در این نرم افزار گنجانده شده است که نحوه انجام وظایف کارکنان در تجارت ها به کلی متحول خواهد کرد. طرز کار ساده این نرم افزار به افراد مبتدی و تازه کار این امکان را می دهد که از امکانات فوق العاده نرم افزار Writer بهره مند شوند. از طرفی امکانات ارائه شده در این نرم افزار، تمامی نیاز های یک نویسنده برای نگارش یک کتاب را فراهم می کند.

یکی از مهم ترین و حیاتی ترین برنامه های مورد استفاده در تجارت ها برنامه مایکروسافت آفیس است. این نرم افزار برای انجام بسیاری از امور در تجارت ها کاربرد دارد. خوشبختانه شما می توانید با استفاده از نرم افزار Writer تمامی امکانات موجود در نرم افزار مایکروسافت ورد را در تجارت خود به کار گرفته و از این گذشته به امکانات بسیار کامل تری نیز دست پیدا کنید.

 

"Calc"،   برنامه ای رایگان در خصوص صفحات گسترده (Spreadsheet)

 

با وجود اطلاعات عددی  و ابزار های متعددی که در زمینه تحلیل اطلاعات در این نرم افزار Calc مورد استفاده قرار می گیرند، یادگیری بسیار ساده و آسان است. امکاناتی که توسط این نرم افزار در اختیار تجارت ها قرار می گیرد، منجر به تولید Spreadsheet هایی خواهد شد که  تمامی اعمال عددی و آماری تجارت شما را به بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن به انجام می رساند.

تمامی اطلاعات عددی و آماری موجود در تجارت به بهترین شکل ممکن در نرم افزار  Calc ذخیره سازی شده است. نحوه کار با این نرم افزار به قدری ساده و آسان است که کاربر پس از مدت کوتاهی تمام اصول مربوط به انجام امور در Calc را خواهد آموخت.

راحتی این نرم افزار در اتوماسیون اداری رایگان کاربر را از استفاده از نرم افزار های مشابه دیگر بی نیاز خواهد کرد. Calc در واقع جایگزین بسیار مناسبی برای نرم افزار مایکروسافت اکسل به شما می رود. اما این نرم افزار امکانات بسیار جامع تری را در اختیار تجارت های کوچک قرار می دهد.

 

 

نرم افزار impress در اتوماسیون اداری|اتوماسیون| اتوماسیون اداری| سیستم اتوماسیون اداری| نرم افزار

 

 

"Impress" در اتوماسیون اداری، نرم افزاری رایگان در زمینه آماده سازی محتوای سخنرانی ها و ارائه در تجارت ها است

 

نرم افزار Impress یکی از شاخص ترین و ارزشمندترین برنامه های موجود در سیستم اتوماسیون اداری رایگان به شمار می رود. این نرم افزار به صاحبان تجارت ها و مشاغل کوچک اجازه می دهد که متن ارائه و سخنرانی خود را به بهترین شکل ممکن تهیه کنند. از این گذشته تهیه متن سخنرانی ها و ارائه ها با استفاده از این نرم افزار، تبدیل به امری هیجان انگیز و جذاب خواهد شد.

علاوه بر سهولت و راحتی استفاده از نرم افزار Impress، این برنامه در کمترین زمان ممکن متن سخنرانی و ارائه شما را تهیه خواهد کرد. یکی از مهمترین اقدامات مدیران و صاحبان تجارت ها برگزاری مراسم ها و سخنرانی ها است.

مدیران و موسسان تجارت ها با هدف انتقال ایده ها و شرح توانایی ها و قابلیت های تجاری خود دست به برگزاری این مراسم ها می زنند. اما مهمترین نکته در برگزاری این مراسم انتقال صحیح اطلاعات است. نرم افزار Impress تمامی ابزار های مورد نیاز برای تدوین و تهیه یک برنامه مدون برای ارائه سخنرانی ها را در اختیار مدیران سازمان ها و تجارت ها قرار می دهد. نحوه کار با این نرم افزار به شدت ساده و آسان است. از این رو تمامی افراد بدون تجربه قبلی، می توانند برای تهیه فایل ارائه خود از این نرم افزار استفاده کنند.

سهولت کار در این نرم افزار امکان تهیه فایل های سخنرانی و ارائه بسیار پیچیده و نظام مندی را نیز مقدور کرده است. کیفیت خروجی نهایی این نرم افزار ها به قدری بالا است که شما را میخکوب خواهد کرد. این نرم افزار به عنوان جایگزینی برای برنامه مایکروسافت پاورپوینت شناخته می شود.

اما امکانات موجود در نرم افزار Impress به مراتب بیشتر از امکانات موجود در مایکروسافت پاورپوینت است. از این گذشته تنوع امکانات و شیوه های ایجاد فایل ها در نرم افزار Impress منجر به خلق فایل های بسیار متفاوتی شده است.

 

"Base" نرم افزاری رایگان که پایگاه داده قابل توجهی را در اختیار تجارت ها قرار می دهد

 

نرم افزار Base تمامی ویژگی های موجود در یک بانک اطلاعات را برای تجارت ها به ارمغان می آورد. به این ترتیب نیازی به استفاده از برنامه ها و پایگاه های داده جانبی دیگری در تجارت نخواهد بود. پایگاه داده ها یکی از مهم ترین و ارزشمندترین بخش های سیستم های اتوماسیون اداری رایگان به شمار می روند.

چرا که اطلاعات موجود در تجارت ها همواره در حال افزایش هستند. از این رو برخورداری از یک پایگاه داده قابل توجه می تواند از اطلاعات موجود در تجارت ها به خوبی نگهداری کند. شما برای تهیه فرم ها و نظرسنجی های مورد نیاز در تجارت خود به یک پایگاه داده قدرتمند نیاز خواهید داشت.

از این گذشته این پایگاه اطلاعات، برای نگهداری از اطلاعات و گزارش های به عمل آمده در تجارت شما بسیار سودمند خواهد بود. این پایگاه اطلاعات امکانات منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می دهد و به این ترتیب بر سرعت پردازش اطلاعات و ذخیره سازی اطلاعات موجود در تجارت می افزاید.

 

همزمان با پیشرفت و ارتقا تجارت ها حجم داده ها و اطلاعات موجود در این تجارت ها نیز افزایش می یابد. بر این اساس برخورداری از یک پایگاه داده قدرتمند از اهمیت دو چندان برخوردار است. نرم افزار Base فضای قابل توجهی را برای ذخیره سازی اطلاعات موجود در تجارت ها در نظر می گیرند. شما با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی به نگرانی بابت امنیت اطلاعات موجود در تجارت خود نخواهید داشت.

تجارت ها تمامی اطلاعات مربوط به معاملات انجام شده و گزارش های تهیه شده و همینطور اطلاعات تماس مشتریان را به خوبی نگهداری می کنند. در واقع این اطلاعات بخش مهمی از دارایی تحولات ها را به خود اختصاص می دهند. از این رو نرم افزار Base می تواند برای تجارت های کوچک بسیار سودمند باشد.

سیستم های اتوماسیون اداری رایگان امکانات قابل قبولی را در اختیار تجارت های کوچک قرار داده است. امکانات موجود در این سیستم، امکانات فوق العاده ای را برای تجارت ها به ارمغان آورده اند.  به این ترتیب تجارت های کوچک نیز می توانند از سیستم های اتوماسیون اداری رایگان به امکانات قابل قبولی دست پیدا کنند. نرم افزار Base در واقع جایگزینی برای نرم افزار مایکروسافت اکسس به شمار می رود.

 

 

اتوماسیون| اتوماسیون اداری| سیستم اتوماسیون اداری| نرم افزار|نرم افزار رایگان

 

 

"Draw"، نرم افزار رایگان در زمینه گرافیک و طراحی است

 

نرم افزار Draw یکی از سود مندترین نرم افزار های موجود در سیستم اتوماسیون اداری رایگان است. این نرم افزار امکان طراحی هر تصویری را به سادگی مهیا کرده است. شما می توانید برای ترسیم طرح های بسیار ساده و همینطور تهیه برنامه های بسیار پیچیده از نرم افزار Draw استفاده نمایید. ابزارها و امکانات متنوعی که در این نرم افزار گنجانده شده است می تواند امکان خلق تصاویر واقع گرایانه و گیرا را به وجود آورد. نرم افزار Draw به عنوان جایگزینی برای نرم افزار مایکروسافت ویزیو روی کار آمده است.

امکانات قابل توجه برنامه Draw  تمامی نیاز های تجارت های کوچک را برآورده خواهد کرد. از این گذشته تمامی کسانی که در زمینه طراحی و گرافیک فعالیت دارند نیز می توانند از مزایای حیرت آور این نرم افزار بهره مند شوند. امکانات موجود در این برنامه با بهترین نرم افزار های موجود در زمینه گرافیک و طراحی برابری می کند. این در حالی است که شما برای استفاده از خدمات این نرم افزار ها باید هزینه های قابل توجهی را در نظر بگیرید. حال آنکه تمام امکانات موجود در نرم افزار Draw به صورت رایگان در اختیار افراد و تجارت ها قرار می گیرد.

 

دریافت نرم افزار های رایگان موجود در سیستم های اتوماسیون اداری

 

قبل از دریافت و استفاده از نرم افزار های رایگان موجود در زمینه اتوماسیون اداری رایگان، بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید. برای این منظور نخست باید به نیاز ها و امکانات مورد نیاز در تجارت خود پی ببرید.

بنابراین در قدم اول وظایف و اقدامات متداولی که در تجارت شما به انجام می رسند را مشخص کنید. به این ترتیب می توانید به شناخت درستی از نیاز های تجارت خود دست پیدا کنید. چنین شناختی می تواند کیفیت تجارت شما را به مراتب افزایش دهد. چرا که شما به واسطه شناخت امکانات مورد نیاز در تجارت خود می توانید، هزینه های صرف شده در تجارت خود را به بهترین نحو مدیریت نمایید.

از این گذشته می توانید با شناسایی ابزارها و امکاناتی که به صورت رایگان در اختیار تجارت شما قرار داده می شود، تا حد زیادی از هزینه های جاری در تجارت خود بکاهید. استفاده از سیستم های اتوماسیون اداری رایگان برای تمامی تجارت های کوچک و به خصوص کسب و کار هایی که به تازگی آغاز به کار کرده اند، مزایای بی شماری را به همراه خواهد داشت.

مهمترین نکته در خصوص این نرم افزار ها این است که این نرم افزارها در کنار امکانات بی نظیری  که در اختیار تجارت ها قرار می دهند، رایگان هستند. از این رو استفاده از این نرم افزار می تواند بهترین نقطه شروع تجارت ها در بکارگیری از سیستم های اتوماسیون اداری رایگان به شمار آید. به این ترتیب، از هزینه های اولیه در راه اندازی تجارت ها کاسته شده و در عین حال بر کیفیت انجام وظایف تجاری افزوده خواهد شد.

 

 

اتوماسیون| اتوماسیون اداری| سیستم اتوماسیون اداری| نرم افزار|دریافت نرم افزار های رایگان موجود در سیستم های اتوماسیون اداری

 

 

: اشتراک گذاری

نرم افزار های موجود در سیستم اتوماسیون اداری رایگان

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر روی لینک های زیر کلیک کنید

لیست تعدادی از مشتریان شرکت ایده آل پردازش دایا

جام جم
angle right
angle left