اسکریپت درگاه واسط پرداخت یاری [تصویر]
  • calendar icon 10 اسفند 1399

اسکریپت درگاه واسط پرداخت یاری

در حال حاضر بیش تر کسب وکارها و وبسایت­ها در فضای آنلاین به درگاه پرداخت اینترنتی امن نیاز دارند و پرداخت یارها شرکت‌هایی هستند که تحت نظارت بانک مرکزی و شاپرک برای ارائه درگاه پرداخت اینترنتی تعریف شده ­اند.وظیفه اصلی شرکت‌های پرداخت یار ارائه انواع سرویس‌های پرداخت به افراد و کسب وکارهاست.

 

پرداخت یارها می‌توانند با یک یا چند شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت (PSP) قرارداد همکاری داشته باشند، در حال حاضر در فهرست شرکت­های پرداخت مورد تایید شاپرک،12شرکت­ PSP مجاز به انجام فعالیت وجود دارد.نهادهای پرداخت‌یار، بر روی خدمات پرداخت الکترونیک تمرکز داشته و در تلاشند تا استانداردهای بین‌المللی را به نحو احسن پیاده‌سازی کنند و در راستای پرداخت امن برای کسب‌وکارها و مشتریان و افزایش اعتماد و جلب مشتریان قدم بردارند.

 

استفاده از درگاه های پرداخت یارها یکی از به صرفه ترین و آسان ترین روش‌ها برای شرکت‌های نوظهور و استارت آپی به شمار می‌رود زیرا بدلیل آنکه اغلب این شرکت ها در ابتدای فعالیت خود از منابع مالی و بودجه اندکی برخوردار هستند بنابراین برای جلوگیری از تحمیل هزینه‌های اضافی بهترین روش بهره گیری از پرداخت یار می‌باشد.با تدوین قوانین پرداخت یاری ، شرکت هایی که تا پیش از این به عنوان درگاه واسط در حال فعالیت بودند با احراز شرایط و الزامات اعلامی از سوی بانک مرکزی نسبت به اخذ مجوز پرداخت یاری اقدام و فعالیت در قالب قوانین و الزامات پرداخت یاری را آغاز نمودند.

 

وضع قانون برای پرداخت یاری

 

مهم ترین اتفاق در این زمینه وضع قوانین اولیه پرداخت یاری بود. نخستین اثر قانومندشدن فعالیت پرداخت یار ها افزایش تعداد فعالان این حوزه بود، چرا که با روشن شدن میدان فعالیت و مشخص شدن بستر درآمدزایی، شرکت های بیشتری توانستند با اطمینان خاطر پا در این عرصه بگذارند. همچنین با روال مند شدن امور، نوعی پاسخگویی و تعهد متقابل میان پرداخت یارها و شرکت های پرداخت بوجود آمد که نتیجه مهم آن جلوگیری از ضایع شدن حقوق دریافت کنندگان نهایی خدمات درگاه اینترنتی، یعنی مردم بود.

 

شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک به منظور سامان دهی نظام پرداخت، در دی ماه سال ۱۳۹۰ با مشارکت بانک های کشور تاسیس شد. از مهم ترین وظایف شرکت، نظارت دقیق و همه جانبه بر عملیات پرداخت الکترونیک و حصول اطمینان از رعایت استانداردها و ضوابط و همچنین افزایش سطح امنیت نظام پرداخت در کشور است.در شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک تسهیل و ساده سازی فرآیندهای پرداخت الکترونیک در کنار هدایت بهینه سرمایه گذاری های انجام شده و استفاده صحیح از منابع  با هدف ارتقای کیفیت خدمات پرداخت الکترونیک در دستور کار شرکت قرار گرفت.

 

یکی از اهداف اصلی تشکیل شاپرک ایجاد بستر مناسب و سازوکار یکسان برای فعالیت شرکتهای ارائه دهنده خدمات پرداخت است که این امر می تواند تضمینی مناسب برای جلب مشارکت واقعی بخش خصوصی در توسعه و راهبری شبکه پرداخت کشور باشد و سیستم پولی و بانکی کشور را در نیل به توسعه پایدار یاری نماید. شرکت در سال اول فعالیت خود، علاوه بر اخذ گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک کشور، با نگاهی صنفی و علمی، به عضویت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و انجمن انفورماتیک ایران در آمده است.

اسکریپت درگاه پرداخت

اسکریپت درگاه پرداخت واسط چیست؟

 

یک اسکریپت بسیار قدرتمند می باشد که با استفاده از آن قادر به راه اندازی و ارائه درگاه واسط پرداخت خواهید بود و میتوانید از این استارت آپ بی نظیر کسب درآمد کنید.اگر میخواهید یک سایت درگاه واسط مشابه سایت های مطرح راه اندازی کنید و رقیب جدی ای در این شاخه باشید، بهترین گزینه شما GatewaySystem میباشد, با توجه به امکاناتی که GatewaySystem ارائه میدهد نیازی به اسکریپت های اختصاصی و صرف هزینه های سنگین و از دست دادن زمان نیست، همین امروز میتوانید سایت درگاه واسط خود را با امکاناتی کامل راه اندازی کنید.ک اختصاصی با زبان محبوب PHP / MySQL کد نویسی شده است و قابل نصب و استفاده روی انواع هاست های اشتراکی و اختصاص

 

این سیستم برپایه فیم ورظاهری ساده و کاربر پسند, هسته‌ای قدرتمند و انعطاف پذیراسکریپت PaymentNetwork بر پایه الزامات پرداخت یاری بانک مرکزی و شاپرک پیاده سازی شده است و کلیه شرکت های پرداخت یار میتوانند از آن استفاده نمایند, البته لازم به توضیح است که شرکت های خصوصی که پرداخت یار نیستند نیز امکان استفاده از این محصول را خواهند داشت.

 

اسکریپت PaymentNetwork یک اسکریپت بسیار قدرتند ویژه شرکت‌های PSP و درگاه واسط می باشد که با استفاده از آن قادر به راه اندازی و ارائه درگاه پرداخت اینترنتی به مشتریان خود خواهید بود و میتوانید از این استارت آپ بی نظیر کسب درآمد کنید.

 

اگر می‌خواهید یک سایت درگاه واسط مشابه سایت های مطرح راه اندازی کنید و رقیب جدی ای در این کسب و کار باشید، بهترین گزینه شما اسکریپت PaymentNetwork می‌باشد, با توجه به امکاناتی که اسکریپت PaymentNetwork ارائه میدهد نیازی به اسکریپت های اختصاصی و صرف هزینه های سنگین و از دست دادن زمان نیست، همین امروز میتوانید سایت درگاه واسط خود را با امکاناتی کامل راه اندازی کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت بیزینس سافت ور مراجعه نمایید.

 

: اشتراک گذاری

اسکریپت درگاه واسط پرداخت یاری

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر روی لینک های زیر کلیک کنید

لیست تعدادی از مشتریان شرکت ایده آل پردازش دایا

جام جم
angle right
angle left