زبان Fa En دوشنبه 23 تیر 1399 ساعت 14 و 50 دقیقه

آموزش نرم افزار اتوماسیون اداری بخش حقوق دسترسی

نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب

بخش سیستم حقوق دسترسی برای هر کاربر مجوزهایی ایجاد میکند که کاربر با توجه به سمتی که در سازمان دارد از سیستم استفاده کند ودسترسی به هر قسمت مخصوص کاربران تعریف می شود.

یکشنبه 5 خرداد 1398 ساعت 14:39

سیستم حقوق دسترسی

 

بخش سیستم حقوق دسترسی برای هر کاربر مجوزهایی ایجاد می کند که کاربر با توجه به سمتی که در سازمان دارد از سیستم اتوماسیون اداری استفاده کند ودسترسی به هر قسمت مخصوص کاربران تعریف می شود.

 

مدیریت کاربران

 

در قسمت مدیریت کاربران می توانید افرادی را که قرار است با سیستم کار کنند را تعریف کنید و طبق شکل زیر برای هریک نام کاربری و رمز عبور تعریف کنید.

 

 

اتوماسیون اداری

 

 

از این قسمت نوع دسترسی مشخص می شود که کاربر انتخابی مدیر سیستم است یا تنها کاربر است، برای فعال بودن کاربر حتما تیک گزینه فعال را بزنید.  در صورت تعریف کاربر می توانید ویرایش و یا حذف نیز انجام دهید.

 

گروه های کاربری

 

در این قسمت گروه های کاری که در سازمان وجود دارد تعریف می شود. گروه کاربری شامل عنوان گروه کاربری و نام سیستمی آن است، فعال یا غیر فعال بودن هر گروه هم می توانید با تیک گزینه فعال مشخص کنید.

 

 

آموزش نرم افزار اتوماسیون اداری

 

 

اعضای گروه کاربری

 

اعضا گروه هایی که در بخش قبل تعریف شد در اینجا مشخص می شود. این اعضا از کاربرانی که برای استفاده از سیستم در نظر گرفته شده اند انتخاب می شود.

 

دسترسی گروه کاربری

 

طبیعی است که کاربران امکان استفاده از تمامی قسمت های سیستم و دسترسی کامل به همه منوها برای ایجاد، حذف یا ویرایش اطلاعات را ندارند. بنابرین لازم است تا سطح دسترسی برای هر کاربر تعریف شود.

 

 

آموزش نرم افزار اتوماسیون اداری

 

 

از فیلد کاربر گروه های کاری را انتخاب می کنید و از فیلد حق دسترسی، اجازه دسترسی داشتن به منوها حتی بصورت جزئی که حق ویرایش، تعریف یا حذف در هر منو به کاربر قابل تعریف است.

 

دسترسی اختصاصی

 

برای دسترسی اختصاصی کاربر از این قسمت استفاده می شود. برای هر کاربری که در سیستم کار می کند امکان تعریف دسترسی بصورت اختصاصی، دسترسی کامل، جدید، ویرایش، حذف و یا بدون دسترسی در هر منو وجود دارد. در مقاله بعد به توضیح اتوماسیون در نرم افزار اتوماسیون اداری می پردازیم.

 

 

اتوماسیون اداری دایا

 

تعداد بازدید : 279

ثبت نظر

ارسال