زبان Fa En دوشنبه 23 تیر 1399 ساعت 16 و 47 دقیقه

آموزش نرم افزار اتوماسیون اداری دایا

نرم افزار اتوماسیون اداری دایا

نرم افزار اتوماسیون اداری دایا کاملا تحت وب بوده و نیاز به هیچ فایلی برای نصب بر روی کامپیوتر شخصی ندارد(نرم افزار بصورت وب بیس و به دو شکل ارایه می شود، می توان آن را بصورت کلود و در بستر اینترنت و یا داخل شرکت بصورت اینترانت بر روی سرور دریافت کرد).

یکشنبه 5 خرداد 1398 ساعت 12:47
n.alinejad

مقدمه آموزش نرم افزار اتوماسیون اداری

 

این راهنما برای کاربران نرم افزار اتوماسیون اداری دایا تهیه و تنظیم شده تا بتوانند بطور کامل با امکانات این نرم افزار آشنا شده و سوالات و مشکلات ایجاد شده در هنگام استفاده از نرم افزار را رفع نمایند.

 

ملزومات ورود به سیستم اتوماسیون اداری :

 

برای ورود به سیستم الکترونیکی دایا به حداقل سیستم سخت افزاری نیاز دارید. هر سخت افزاری که توانایی اجرای InternetExplorer  و امکان دسترسی به URL  صفحه آغازین اتوماسیون اداری را داشته باشد از این نرم افزار می تواند استفاده کند. نرم افزار اتوماسیون اداری دایا کاملا تحت وب بوده و نیاز به هیچ فایلی برای نصب بر روی کامپیوتر شخصی ندارد(نرم افزار بصورت وب بیس و به دو شکل ارایه می شود، می توان آن را بصورت کلود و در بستر اینترنت و یا داخل شرکت بصورت اینترانت بر روی سرور دریافت کرد).

برای کار با این نرم افزار نیازی به آشنایی با زبان خارجی ندارید و با حداقل اطلاعات درمورد سیستم های کامپیوتری می توانید آن را بکار بگیرید. مسلما آشنایی بیشتر شما با مرورگرها یک امتیاز در راستای افزایش تطابق با نرم افزار و تسلط کاری در استفاده از نرم افزار محسوب می شود.

 

ورود به سیستم نرم افزار اتوماسیون اداری:

 

برای ورود به سیستم اتوماسیون اداری دایا باید دامنه آن را از مدیر سیستم بگیرید و در قسمت آدرس مرورگر وارد کنید. صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد:

 

 

آموزش نرم افزار اتوماسیون اداری

 

 

همانگونه که در شکل می بینید نام کاربری و رمز عبور باید نوشته شود تا اجازه ورود و استفاده از سامانه را داشته باشید.

پس از ورود به سیستم صفحه ای مانند تصویر زیر ظاهر می شود که در ادامه قسمت های مختلف آن را توضیح می دهیم.

 

 

نرم افزار اتوماسیون اداری

 

 

1.برای خروج از سیستم از این گزینه استفاده می کنیم که با فشردن آن صفحه اول ورود به سیستم نمایش داده می شود.

2.برای بسته شدن منو این گزینه را انتخاب کرده و برای نمایش دادن مجدد آن همین گزینه را فشار دهید.

3.نام و نام خانوادگی مدیر سیستم در این قسمت نمایش داده می شود در تنظیمات این بخش کلمه عبور را می شود تغییر داد و عکس مدیریت را لود کرد.

4.منو شامل اطلاعات پایه، سیستم حقوق دسترسی، اتوماسیون، سیستم تنخواه و سیستم مدیریت مشتریان است که در  مقاله بعدی به توضیح هر یک از قسمت های آن خواهیم پرداخت.

تعداد بازدید : 299

ثبت نظر

ارسال