زبان Fa En دوشنبه 24 مرداد 1401 ساعت 5 و 35 دقیقه

ابزار همکاری مجازی در اتوماسیون اداری

ابزار همکاری مجازی در اتوماسیون اداری

این نرم افزارها (نرم افزار، برنامه تلفن همراه یا رسانه های اجتماعی) تکنولوژی ارتباط برقرار کردن با کارکنان و مشتریان را - از جلسات شخصی تا کنفرانس های ویدئویی آنلاین- آسان تر و مقرون به صرفه تر از همیشه کرده است.

 در این  مقاله نمونه هایی از ابزار همکاری مجازی در اتوماسیون اداری برای کسب و کار کوچک ذکر شده است.

از جمله ابزار همکاری مجازی در اتوماسیون اداری :

 

  • Zoom (بزرگنمایی)

Zoom  یک ابزار همکاری مجازی در اتوماسیون اداری برای کسب و کارهای کوچک است. این نرم افزار راه حل های ویدئویی و کنفرانس های اینترنتی، و همچنین پیام های فوری و ویژگی های اشتراک گذاری فایل ها را از طریق پلت فرم ارائه می دهد. Zoom  ابزار همکاری مجازی در اتوماسیون اداری به کاربران امکان می دهد همه نوع جلسات آنلاین را برگزار کنند، مانند ویدئو کنفرانس های یک به یک، جلسات تالار شهری، آموزش، وبینارها، رویدادهای بازاریابی و موارد دیگر. این سرویس را می توان در دسکتاپ، دستگاه های تلفن همراه و سیستم های ویدیویی و اتاق کنفرانس شرکت استفاده کرد. یک پلتفرم توسعه دهنده نیز در حال حاضر برای ادغام ویژگی های Zoom مانند ویدئو، صدا و اشتراک گذاری صفحه نمایش در برنامه های موجود در کسب و کاراستفاده می شود. Zoom یک برنامه رایگان را ارائه می دهد که شامل جلسات ۱ به ۱ و جلسات گروهی حتی شامل۵۰ نفر شرکت کننده نیز می شود. پرداخت، برنامه های نامحدود از ۱۴٫۹۹ دلار در هر ماه برای هر میزبان شروع می شود و همچنین در ابزار مدیریت، گزینه های سفارشی سازی و ادغام های اضافی نیز همراه است.

 

  • BlueJeans

هر کسی شرکت در جلسات آنلاین را ترجیح می دهد. ارتباطات ویدیویی مبتنی بر ابر BlueJeans به شرکت کنندگان امکان انعطاف پذیری بیشتر و پیوستن به ویدئو کنفرانس ها را با استفاده از مرورگر وب، برنامه های دسکتاپ یا تلفن همراه می دهد. این ویژگی شامل توانایی میزبانی جلسات در اتاق های کنفرانس و سالن های شهر، اشتراک گذاری صفحه ها و جلسات رکورد می باشد. BlueJeans همچنین باعث می شود که گردش کارها مانند جلسات برنامه ریزی با استفاده از چشم انداز، گپ زدن با استفاده از اسکایپ و ادغام دیگر با برنامه های کاربردی و سرویس های محبوب کسب و کار آسان باشد. کاربران می توانند از دستگاه های دارای قابلیت پخش ویدئو یا صوتی نیز برای پیوستن به جلسات استفاده کنند. BlueJeans از ۹٫۹۵ دلار در هر جلسه میزبان در هر ماه شروع می شود.

 

  • Google Hangouts

این که آیا شما نیاز به برقراری تماس صوتی و یا تماس های ویدئویی، و یا چت و ارسال پیام های چند رسانه ای دارید، Google Hangouts همه نوع همکاری گروهی را به طور فوق العاده آسان - صرف نظر از مکان و دستگاه های عضو تیم خود- تا ۱۰ نفر در سراسر جهان از طریق دسکتاپ به دستگاههای همراه Android و iOS ارایه می دهد. شما می توانید از ابزار همکاری مجازی در اتوماسیون اداری تماس های صوتی را مستقیماً از رایانه خود (تماس ها به ایالات متحده و کانادا رایگان است)، همچنین ویدئو کنفرانس ها و حتی جلسات و رویدادهای زنده را زنده برگزار کنید. این سرویس همچنین به شما اجازه می دهد که سابقه Hangouts خود را حفظ کنید، در نتیجه همیشه می توانید به مکالمه های قدیمی دسترسی پیدا کنید. Google Hangouts رایگان است اشتراک های پرداخت شده نیز برای افزایش تعداد افرادی که می توانید در یک جلسه به آن متصل شوید، در دسترس هستند.

 

  • OfficeSuite

آیا کارکنان شما همیشه در حال حرکت هستند؟ OfficeSuite Broadview Networks سیستم ارتباطی مبتنی بر ابر است که به طور کامل در هر زمان و هر مکانی قابل دسترسی است. OfficeSuite علاوه بر کنفرانس های صوتی، وب و ویدئو OfficeSuite سرویس تلفن رایگان، فکس دیجیتال و ویژگی های تحرک را نیز ارائه می دهد.

 

  • GoToMeeting

اگر نیاز به یک راه حل ساده برای استفاده در کنفرانس وب دارید از ابزار همکاری مجازی در اتوماسیون اداری ، GoToMeeting رایگان Citrix می تواند بلافاصله کار برای شما را شروع کند. فقط با استفاده از یک کلیک می توانید سریعاً برنامه های جلسه را مستقیماً از Outlook یا Calendar Calendar برنامه ریزی کنید. GoToMeeting به علاوه HD videoconferecing همراه با ده ها ابزار مفید برای کمک به جلسات شما به صورت سازنده تر و تعاملی تر است. این نرم افزار شامل اشتراک گذاری صفحه، صوتی وب، یک خط تلفن کنفرانس، ابزار رسم و توانایی برای ضبط جلسات است. GoToMeeting از ۲۴ دلار در ماه برای ۵ نفر شروع می شود.

 

  • Unified Meeting 5

همکاری با این نرم افزار آسان است. یک پلت فرم صوتی، ویدئویی و وب سایت کنفرانس همه جانبه است که باعث ایجاد و پیوستن به جلسات یک شرکت می شود. این ابزارها برنامه ریزی ساده را ارائه می دهد، مدیریت تماس صوتی ساده و یکپارچه با ابزار کسب و کار محبوب ادغام شده است. شرکت کنندگان با کلیک کردن روی یک پیوند به جلسات می پیوندند. آنها می توانند این کار را بر روی رایانه رومیزی، گوشی هوشمند یا رایانه لوحی خود انجام دهند، و اصلا مهم نیست که در آن مکان قرار داشته باشند. Unified Meeting 5 از ۱۹ دلار در ماه شروع می شود، یا ۱۷ سنت در دقیقه برای هر شرکت کننده.   

 

  • Fuze Meeting

آیا شما نیاز به انعطاف بیشتری در جلسات خود دارید؟ جلسه Fuze همراه با قابلیت هایی آنلاین است و جلسات زنده را به سطح بعدی ارائه می دهد. علاوه بر ارائه کنفرانس صوتی و تصویری با کیفیت بالا همچنین کاربران را قادر می سازد اسناد چند رسانه ای، انیمیشن ها و سایر محتواها را ارائه دهند. شرکت کنندگان می توانند با استفاده از هر وسیله ای، از طریق هر اتاق، یا در داخل سالن و یا در سراسر کشور، به جلسه Fuze Meeting دسترسی پیدا کنند. کاربران به راحتی می توانند جلسات را مستقیماً از Microsoft Outlook یا Google Calendar برنامه ریزی کنند. جلسه Fuze رایگان برای حداکثر ۲۵ شرکت کننده است و همچنین شامل وای فای نامحدود، اشتراک گذاری روی صفحه و محتوا و ۱ گیگابایت فضای ذخیره سازی است. برنامه های حرفه ای برای شروع به $ ۸ در ماه برای شرکت کنندگان اضافی است.

 

  • WebEx

شرکت هایی که به تعداد زیاد در جلسات شرکت می کنند نیاز به یک راه حل کامل نرم افزار ارتباطات دارند. WebEx سیسکو کنفرانس های ویدئویی HD را با قابلیت اشتراک گذاری فایل ها برای همه جلسات ارائه می دهد، از جمله نمایندگی فروش، جلسات آموزشی آنلاین، رویدادهای مبتنی بر وب، جلسات کارکنان، پشتیبانی از راه دور و موارد دیگر. WebEx ابزار همکاری مجازی در اتوماسیون اداری همچنین به طور کامل در دستگاه های تلفن همراه با استفاده از برنامه تلفن همراه WebEx برای iPhone، iPad، Android و Blackberry قابل دسترسی است. نسخه اصلی WebEx رایگان است، اما در هر جلسه به سه نفر محدود می شود. نسخه های حق بیمه از ۱۹ دلار در ماه شروع می شود و شامل تماس تلفنی، اشتراک نرم افزار، کنترل از راه دور و پشتیبانی ۲۴ ساعته زنده است.

 

  • Campfire

گاهی اوقات، شما فقط نیاز به یک برنامه پیام رسان قوی و قدیمی را دارید. در ابزار همکاری مجازی در اتوماسیون اداری چندین ابزار چت رایگان وجود دارد، اما آنها نگرانی های امنیتی زیادی دارند. Campfire، یک پلت فرم چت گروهی مبتنی بر وب است و به شما امکان می دهد که فضای مجازی اتاق های چت امن و با رمز عبور در هر مرورگری ایجاد کنید. ویژگی های آن شامل آپلود تصویر، تماس صوتی کنفرانس، رونویسی چت، یکپارچه سازی برنامه های ویندوز و مک OS X و سایر موارد اضافی است. برنامه آیفون Firefire دارای ویژگی پیش نمایش تصویر و مشاهده فایل های داخلی درون اتاق گفتگوی تلفن همراه را نیز دارا است. هزینه طرح اولیه Campfire 12 دلار در ماه است.

 

برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با سیستم پشتیبانی تصمیم گیری می توانید به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

تعداد بازدید : 3417

ثبت نظر

ارسال