زبان Fa En یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 16 و 22 دقیقه

امکانات نرم افزار CRM

امکانات نرم افزار CRM

شنبه 27 شهریور 1395
rojand

میتوان گفت دغدغه هر سرمایه گذار، شرکت و دیگر سازمانهای اقتصادی افزایش فروش میباشد. یکی از راههای افزایش فروش و پشت سر گذاشتن دیگر رقبا، ارتباط به موقع با مشتری مناسب ترین و تأثیر گذارترین راه ممکن میباشد. در این پست قصد داریم امکانات نرم افزار CRM را براتون تا قسمتی توضیح دهیم. لذا این امر موجب کاهش سایر هزینه های موجود می باشد پس عملی دو سر سود است. برخی از امکاناتی که سیستم نرم افزار مدیریت مشتریان CRM ارتباط با مشتری ( امکانات نرم افزار CRM ) ارائه می کند عبارت است از:

 

امکانات نرم افزار CRM

 

 برخی از امکاناتی که سیستم مدیریت ارتباط با مشتری ارائه می کند عبارت است از:

 

فروش مکانیزه :

 

امکانات نرم افزار CRM باعث هماهنگی و برنامه ریزی قرارداد های کاری ما بین مشتریان، تیم فروش و دیگر همکاران سازان میشود و به سرعت کار های مهم و ضروری را فهرست میکند، صورت حساب الکترونیکی تهیه و ارسال می کند و داده های مشتریان را به طرق مختلف از پایگاه داده دریافت می کنند. همچنین از اقدامات و عملیات گزارش ایجاد می کند و قادر به تهیه ی گزارش از عملکرد کارمندان است.

 

بازاریابی مکانیزه :

 

امکانات نرم افزار CRM باعث می شود فاصله میان سازمان با مشتری را از بین ببرد به طوری که بازاریاب با استفاده از شبکه های اینترنتی در بازار جهانی قرار گیرد و از نیازهای مشتریان آگاه شود و عکس العمل مناسب و سریع از خود نشان دهند. همچنین دسته بندی های مختلف برای مشتریانی با نیازهای گوناگون ایجاد کنند و بر اساس همان نیاز ها به نظر سنجی، گفتگو و حتی ارسال هدایایی در مراسم خاص بپردازند.

 

استراتژی فروش :

 

از مهمترین وظایف مدیر ارشد ارائه استراتژی مناسب برای فروش و کسب آمار و اطلاعات از میزان تحقق و صورت پذیری استراتژی است. مدیر ارشد با استفاده از این سیستم مدیریت ارتباط با مشتری قادر خواهد بود استراتژس خود را در سیستم قرار دهد و خود سیستم از میزان تحقق استراتژی گزارش تهیه می کند و برای انجام کار های دیگر زمان بخرد.

 

خدمات مشتریان :

 

امکانات نرم افزار CRM : ابزار CRM همه اطلاعات اعم از خواسته ها، مشکلات و کارهایی که برای مشتری به عمل انجامیده است را در خود ثبت می کند و تجربه موفقیت و عدم موفقیت همه افراد و اجزا سازمان برای همه کارمندان قابل رویت می باشد.

 

برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با اشتباهات رایج در نرم افزار CRM می توانید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

تعداد بازدید : 1965

ثبت نظر

ارسال