زبان Fa En یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 14 و 49 دقیقه

مقایسه نرم افزار اتوماسیون اداری شماران  و نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر

اتوماسیون اداری تحت وب

اتوماسیون اداری شماران توسط شرکت شماران سیستم ارایه میشود. بستر اجرایی آن ویندوز و تحت وب است. برای دریافت نسخه دمو و آشنایی با محیط کاری این اتوماسیون اداری باید به سایت این شرکت رفته و درخواست دمو دهید تا با شما تماس بگیرند که این از نقاط ضعف این شرکت است و پس از درخواست پاسخگویی ندارند.

چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 ساعت 14:17
n.alinejad

اتوماسیون اداری شماران توسط شرکت شماران سیستم ارایه می شود. بستر اجرایی آن ویندوز و تحت وب است. برای دریافت نسخه دمو و آشنایی با محیط کاری این اتوماسیون اداری باید به سایت این شرکت سر بزنید و درخواست دمو دهید تا با شما تماس بگیرند که پس از درخواست متاسفانه پاسخگویی به موقع انجام نمی شود .

محیط کاربری این نرم افزار تقریبا قدیمی است و از ابزارهای گرافیکی درآن استفاده نشده در نتیجه نرم افزار در نگاه اول کاربر پسند نیست. حجم اطلاعاتی که در هر صفحه دیده می شود زیاد از حد و به گونه ای پیچیده و گیج کننده است که به نظر می رسد تقسیم بندی ها  و دسته بندی ها درست انجام نشده .

 

امکانات نرم افزار اتوماسیون اداری شماران:

 

چارت سازمانی

 

این اتوماسیون اداری قابلیت تعریف چندین سازمان مستقل را دارد که برای هرکدام چارت مستقل تعریف می شود و ارتباط بین آن ها تعیین می شود.تعریف کاربران غیر سازمان، تعریف تاریخ انقضای هر پست، کنترل سطح دسترسی کاربران و تعریف گروه کاربری از دیگر ویژگی های این نرم افزار است.

 

اتوماسیون اداری

دبیرخانه

 

در دبیرخانه اتوماسیون اداری شماران امکان ثبت و گردش کلیه نامه ها بصورت الکترونیکی وجود دارد و تصویر اصل نامه در این سیستم قابل آرشیو شدن است.

 

کارتابل

 

کارتابل محیطی است که تمامی کاربران برای مشاهده، رسیدگی و پیگیری امور جاری خود به آن مراجعه میکنند. کارتابل شماران در اختیار تمامی همکاران داخل سازمان قرار می گیرد تا کارها را انجام دهند. علاوه بر آن بخشی جهت مشاهده اطلاعات پرسنلی مثل ساعات کار، ایمیل دریافتی و... دارد.

 

بایگانی

 

قسمت بایگانی اتوماسیون شماران امکان بازیابی سریع و آسان اطلاعات پرونده ها یا نامه ها جهت رسیدگی کارها و پاسخگویی به مراجعات را دارد.

 

قرارها و یادآوری ها

 

امکان ثبت و مشاهده قرار ملاقات ها و جلسات مهم برای اطلاع رسانی به کاربران در این نرم افزار فراهم است.

 

دیگر ویژگی های این نرم افزار:

 

امکان دریافت و ارسال پیام، دفترچه تلفن، تقویم کاری، مدیریت دانش، مدیریت مدارک و مستندات، گالری تصاویر، تابلو اعلانات، گزارش ساز است.

 

 

اتوماسیون اداری تحت وب

 

 

اتوماسیون اداری فراگستر:

 

نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب فراگستر بر روی تمامی مرورگرها قابلیت اجرایی دارد. اتوماسیون اداری فراگستر دموی آنلاین دارد که پس از ثبت نام در سایت شرکت می توانید آن را دانلود کنید و با  امکانات این نرم افزار آشنا شوید.

محیط کاری با این نرم افزار جذاب بوده و بسیار ساده طراحی شده که امکان کار را برای هر کاربر آسان می کند. همچنین این نرم افزار دارای نسخه جدا برای استفاده در موبایل و تبلت است.

 

امکانات نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر:

 

کارتابل الکترونیکی و دبیرخانه:

 

سیستم اتوماسیون ادارای فراگستر امکان دریافت و ارسال خودکار نامه ها را دارد که فرآیند اداری را تسهیل می نماید. این یک نرم افزار یکپارچه با Outlook ,Wordاست که می تواند هنگام دریافت نامه ها اس ام اس دهد و امکان هشدار پیام در آن قابل تنظیم است.

اتوماسیون اداری فراگستر از پروتکل های ECE وPTP پشتیبانی میکند. دارای بیش از صد گزارش مدیریتی است و از امضای دیجیتال پشتیبانی می کند.

 

ایجاد  مستقیم نامه در Word:

 

اتوماسیون اداری فراگستر امکان ایجاد نامه در Word را دارد. به اضافه امکان درج نامه و فایل پیوست و امضا در بدنه نامه .

 

ویژگی ارجاع نامه:

 

امکان استفاده از قلم نوری در هنگام درج پاراف بر بدنه نامه و ارسال sms جهت اطلاع رسانی ارجاع نامه و همچنین ارسال نامه بصورت محرمانه را دارد.

 

دبیرخانه:

 

در اتوماسیون فراگستر به شکل نامحدود میتوانید دبیرخانه داشته باشید که قابلیت اتصال به انواع اسکنر را دارد. دبیرخانه فراگستر امکان تبدیل خودکار ایمیل ها و فکس ها به نامه وارده را دارد.

 

بایگانی:

 

در این نرم افزار اتوماسیون اداری بصورت نامحدود پرونده بایگانی سلسله مراتبی شده می توانید داشته باشید. در پرونده های بایگانی شده امکان ایجاد سطح دسترسی و انتخاب دسته ای و جستجو وجود دارد.

 

تقویم و مدیریت جلسات:

 

با استفاده از این نرم افزار امکان مدیریت زمان، نحوه برگزاری جلسه و همچنین کارها و وظایف سازمانی را دارید. همچنین امکان تعریف کارهای شخصی و تعریف کار برای افراد دیگر وجود دارد.

 

رسانه سازمانی:

 

این نرم افزار تمامی مدیا های سازمان را آسان و سریع جمع آوری و سازمان دهی می کند.

 

نتیجه گیری:

 

اگر بدنبال محیطی ساده و قابل فهم در سیستم اتوماسیون اداری هستید که تمامی نیازهای سازمان شما را پوشش دهد و رابط کاربری جذابی داشته باشد که شما را از شر کاغذ بازی های طولانی خلاص کند اتوماسیون اداری فراگستر را توصیه می کنیم.

و اگر محیط کاری نرم افزار اتوماسیون اداری برای شما اهمیتی ندارد و تنها میخواهید مکاتبات اداری و فرآیندهای کاری را سازمان دهی کنید که با حداقل هزینه صورت پذیرد اتوماسیون شماران را پیشنهاد می کنیم.

تعداد بازدید : 432

ثبت نظر

ارسال