زبان Fa En دوشنبه 23 تیر 1399 ساعت 15 و 56 دقیقه

نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان کورتزا  Corteza

نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان کورتزا  Corteza

Corteza CRM با استفاده از Corteza One و Corteza Low Code ساخته شده و به سازمان شما امکان می دهد تا محیط CRM متناسب با سازمان شما را ایجاد کنند. کنترل و تبادل اطلاعات مشتریان شما با Corteza CRM کامل تر و ایمن تر است.

یکشنبه 31 شهریور 1398 ساعت 13:12

                                    
امروزه با گسترده  شدن دامنه فعالیت‌ سازمان ها و شرکت ها استفاده از نرم افزارهای اتوماسیون اداری برای کاهش حجم مکاتبات و همچنین افزایش کیفیت و سرعت بخشی به کاررواج یافته است.
نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان کورتزا  Corteza با سورس رایگان است که سازمان ها برای افزایش میزان بهره وری از آن استفاده می نمایند بنابراین از جمله زیرساخت های اساسی برای سازمان های مدرن است که بر رفاه افراد تأثیر قابل توجهی می گذارد  همچنین نرم افزار اتوماسیون اداری کورتزا برای رشد و بهره وری سازمان ها بسیار مفید است.

 

نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان کورتزا Corteza شامل سه بخش است:

 

 • آماده سازی یک بستر پلتفرم کار دیجیتالی برای افراد

 • دارای انجمن سورس رایگان ( open source )

 • خدمت رسانی مدرن برای سازمان ها

 

 

مزایای کورتزا

 

 

مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان کورتزا Corteza:

 

Corteza  یک نرم افزار اتوماسیون اداری با سورس رایگان (  open source) است که رشد، بهره‌وری سازمان، افزایش سرعت درامور، از جمله ویژگی های بارز این نرم افزار اتوماسیون اداری می باشد.  Corteza مجموعه اصلی برنامه های کاربردی را برای شما فراهم می کند و به شما این امکان را می دهد تا به راحتی روابط خود را به صورت کنترل شده به اکوسیستم نرم افزار انتقال دهید.


از دیگر مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان کورتزا  Corteza می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • مدیریت ارتباط با مشتری crm
 • بستر توسعه تکنولوژی Low Code
 • پیام رسانی
 • فضای کاری یکپارچه

 

تاریخچه نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان کورتزا Corteza


نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان کورتزا Corteza توسط Crust Technology ایجاد شده است.

Corteza CRM پیشرفته ترین پلتفرم مدیریت ارتباط با مشتری منبع باز ( open source ) در جهان است.

Corteza CRM با استفاده از Corteza One و Corteza Low Code ساخته شده و به سازمان شما امکان می دهد تا محیط CRM متناسب با سازمان شما را ایجاد کنند. کنترل و تبادل اطلاعات مشتریان شما با Corteza CRM کامل تر و ایمن تر است.

 همچنین نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان کورتزا Corteza مورد اعتماد تمامی سازمان هایی که از این اتوماسیون اداری استفاده می کنند می باشد همچنین  Corteza CRM یک راه حل مدیریت انعطاف پذیر برای ارتباط با مشتری است.

 

برخی از مزایای اصلی استفاده از Corteza CRM شامل موارد زیر است:

 

 • فروش سریعتر

 • ارائه خدمات بهتر

 • بررسی اجمالی 360 درجه ای از مشتریان خود

 • سرعت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز خود

 • افزایش بهره وری

 

پیام رسانی Corteza

 

پیام رسانی Corteza جایگزینی برای Salesforce Chatterو Slack است و یک بستر همکاری با بهره وری بالا است که به سازمان ها امکان همکاری بهتر و ارتباطی موثرتر با سایر سازمان ها و یا مشتریان را می دهد.


Corteza Messaging یک جایگزین مناسب با کارایی بالاست که به سازمان های شما امکان برقراری ارتباطی نوین را می دهد.


شما می توانید کانال های عمومی یا خصوصی ای را ایجاد کنید، که توسط سازمان کنترل می شوند و موضوعات پیام ها را در کانال ها مشخص نموده و پیام های مستقیم خود را ارسال کنید.

 
نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان کورتزا  Corteza به شما این امکان را می دهد تا نحوه مدیریت هر کانال را تعیین نمایید، و یک تجربه همکاری بی نظیر را به سازمان ها و مراجعین خارجی ارائه دهید. به کمک پیام رسانی کورتزا ( Corteza ) می توانید همکاری ای برتر و موثرتر را ایفا کنید.

 

برخی از مزایای اصلی استفاده از پیام کوتاه Corteza عبارتند از:

 

 • کانال های عمومی یا خصوصی برای گفتگو های مبتنی بر اهداف سازمانی
 • ارسال پیام های مستقیم برای هر کسی که در سازمان شماست
 • اشتراک گذاری پرونده ها در هر کانال
 • کاهش ایمیل های طولانی

 

Corteza Low Code


پلتفرم Low Code دارای یک سازنده ساده ماژول است که به شما امکان دسته بندی های داده و اطلاعات را می دهد: فرم ها، لیست ها، نمودارها، رسانه های اجتماعی و...

 

تکنولوژی Low Code

 

امروزه سرعت حرف اول را می‌زند بنابراین به کار گیری راهکارهایی که می‌توانند زمان را برایمان ذخیره کرده و خروجی مورد نظر را به دنبال داشته باشند، در اولویت است.

به همین دلیل، چند سالی است که شرکت‌ها و سازمان ها به دلیل تسریع در پروسه استفاده از برنامه‌ ها و همچنین سهولت دسترسی تمامی کاربران بدین اپلیکیشین‌ها، به ابزارهای توسعه‌ای مانند تکنولوژی (Low-code) روی آورده‌اند. پلتفرمی‌ که می تواند با ارائه یک رابط کاربری گرافیکی ساده، توسعه، طراحی یا اصلاح برنامه‌ها را برای توسعه‌ دهندگان تامین کند.

این ابزار طوری طراحی شده است که با ارائه تعدادی از گزینه‌ها به توسعه‌دهندگان، کارآفرینیان و...کمک می‌کند تا اپلیکیشن‌های خود را دریک محیط کاربری مبتنی بر «درگ‌ اند دراپ» گسترش دهند. به این معنی که دیگر لازم به نوشتن خط های زیادی از کدهای زمان‌بر و همین طور پیچیده برای اصلاح و تولید یک برنامه نخواهد بود.

 

 

 Corteza Low Code

 

 

بستر توسعه تکنولوژی Low Code  

 

Corteza Low Code  یک بستر توسعه تکنولوژی Low Code   با سورس رایگان
 (
 open source) و جایگزینی برای Salesforce Lightning است که  به کاربران این امکان را می دهد تا برنامه های تجاری مبتنی بر رکورد را با سهولت ایجاد و مستقر کنند.Corteza CRM  بر پایه تکنولوژی Corteza Low Code ساخته شده است.

 

Salesforce Lightning

 

Salesforce شرکتی نرم افزاری و بین المللی است که محل دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو واقع در کالیفرنیای جنوبی می باشد و به تولید نرم افزارهای سازمانی و شرکتی مشغول است. از مهم‌ترین محصولات شرکت می توان به نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری  (CRM) اشاره نمود. (Salesforce Lightning) چارچوبی برای توسعه برنامه است که به منظور ساده سازی فرایندها برای کاربران تجاری، که به طور معمول تجربه برنامه نویسی ندارند، طراحی شده است همچنین این شرکت در مارس 1999 تاسیس شده است.

 

فضای کاری یکپارچه ( Corteza One )

 

Corteza One  یک فضای کاری یکپارچه است که از آن برای دسترسی و اجرای برنامه های تحت وب استفاده می شود. برنامه های مورد علاقه خود را درون نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان Corteza اجرا کنید، چندین فضای کاری را به صورت جانبی باز کنید و از رابط  Corteza  برای بهبود بهره وری سازمان خود استفاده کنید.

 

راهنمای کاربری Corteza One

 

One  چیست؟

One  Corteza نقطه ورود به سیستم برای هر کاربر است. این یک فضای کار مدرن و مبتنی بر وب است که به شما کمک می کند در زندگی روزمره خود سهولت و آسانی بیشتر را  تجربه کنید.


برخی از مزایای اصلی استفاده از One شامل موارد زیر است:

 

 • باز کردن چندین برنامه در کنار هم
 • باز کردن چندین صفحه از همان برنامه در کنار هم

 

 

 

 

 

 

 

تعداد بازدید : 565

ثبت نظر

ارسال