زبان Fa En پنجشنبه 19 تیر 1399 ساعت 14 و 42 دقیقه

نرم افزار اتوماسیون اداری مدارس

نرم افزار اتوماسیون اداری مدارس

نرم افزاز اتوماسیون اداری مدارس یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای مدیریتی است که می تواند واحدهای اداری، آموزشی و انضباطی مدرسه را به آسانی مدیریت کند و بین تمامی ارکان مدرسه اعم از مدیریت، ‌کادر اجرایی و اداری،‌ مدرسین،‌ دانش‌آموزان و اولیای‌ دانش‌آموز ارتباط برقرار ‌نماید.

سه شنبه 23 مهر 1398 ساعت 15:30

برای همه ی مدارس و در تمام مقاطع تحصیلی نرم افزار اتوماسیون اداری مدارس طراحی شده است که می تواند تمام امور آموزشی را تحت پوشش قرار دهد در واقع یکی از مزیت های مهم این نرم افزار پرتال بودنش می باشد که برای مراکز دارای شعبات متعدد مناسب می باشد چرا که از طریق این سیستم می توان تمامی واحد های آموزشی را مدیریت نمود و تا حد قابل توجهی فعالیت های آموزشی را تحت کنترل قرار داد.در واقع می تواند موجب هوشمند شدن مدارس بشود به گونه ای که امکان برقراری ارتباط با تمام مدارسی که این سیستم را دارا می باشند را دارد که این موضوع موجب مقایسه عملکرد دانش آموزان مدارس با تمام دانش آموزان در سراسر کشور می شود.

 

کلیات نرم افزار اتوماسیون اداری مدارس

 

نرم افزاز اتوماسیون اداری مدارس یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای مدیریتی است که می تواند واحدهای اداری، آموزشی و انضباطی مدرسه را به آسانی مدیریت کند و بین تمامی ارکان مدرسه اعم از مدیریت، ‌کادر اجرایی و اداری،‌ مدرسین،‌ دانش‌آموزان و اولیای‌ دانش‌آموز ارتباط برقرار ‌نماید.

در واقع می توان گفت تمام کارهایی که با تعداد زیادی نیرو و با سرعت بسیار کمتر انجام می شد امروزه تنها با چند کلیک ساده و در کوتاه ترین زمان ممکن امکان پذیر است.مدارس با کمک این نرم افزار می توانند دسترسی سریع به پرونده‌ها، اخذ انواع گزارشات، ارزیابی کلیه موارد مرتبط با کلاس، دانش‌آموزان، دبیران و مدرسه داشته باشند و هم چنین ارسال نمرات و انواع گزارشات به صورت پیام کوتاه، طراحی وب سایت جهت انتقال اطلاعات، ایجاد ارتباطی سریع بین مدرسه و اولیای دانش‌آموزان در فضای مجازی، از دیگر امکانات نرم‌افزار اتوماسیون اداری مدارس است. به طور کلی می توان گفت این نرم افزار به پیوند    هرچه بیشتر اولیا و مربیان در مراکز آموزشی کمک می کند.

 

 

نحوه کار نرم افزار اتوماسیون اداری مدارس

 

ابتدا اطلاعات پایه مانند اسامی کلاس ها، پایه ها(ابتدایی، راهنمایی،دبیرستان)، رشته های تحصیلی در مقطع دبیرستان تعریف دروس پایه های مختلف، وارد کردن اسامی اساتید، تعریف برنامه هفتگی و... انجام می شود در نهایت کاربر می تواند به سادگی از قابلیت های متعدد نرم افزار اتوماسیون اداری مدارس در جهت هوشمند سازی مدارس خود بهره بگیرد.

 این نرم افزار امکان برقراری ارتباط سریع، آسان و بدون هزینه را میان کلیه اعضای خانواده بزرگ مدرسه فراهم می کند. به گونه ای که  مدیر از این سامانه جهت اطلاع رسانی به دانش آموزان و اولیای آن ها، برقراری ارتباط با معلمین و کادر آموزشی و اداری و یا سایر مدیران استفاده می کند. معلمان  می توانند از سیستم مدیریت پیام یا همان اتوماسیون داخلی مدارس جهت برقراری تماس با دانش آموزان کلاس های خود یا حتی والدین آن ها از طریق ارسال پیام بدون هزینه استفاده نمایند.

امکان استفاده از سیستم اتوماسیون داخلی مدارس حتی برای طرح درس از سوی معلم یا ارسال تکالیف دانش آموزان وجود خواهد داشت. دانش آموزان می توانند از این نرم افزار را برای ارتباط با مدیران و معلمین خود و یا حتی  دوستانشان استفاده کنند. والدین برای تماس با معلمین و مدیران می توانند از سیستم اتوماسیون داخلی مدارس بهره بگیرند. امکان ارتباط میان سایر کادر اداری مدرسه با یکدیگر و نیز با مدیر به سادگی از طریق این سیستم فراهم گردیده است. لذا هیچ یک از اعضای مدرسه از مزایای این سیستم بی بهره نخواهند ماند. همچنین دانش آموزان برای رفع اشکالات در فصل امتحانات و بهره گیری از راهنمایی های بیشتر می تواند از این نوع نرم افزار استفاده نماید.

 

 

ویژگی نرم افزار اتوماسیون اداری مدارس

 

 

ویژگی نرم افزار اتوماسیون اداری مدارس

 

 1. استفاده از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری(crm) برای پشتیبانی لحظه ای سایت توسط پشتیبان های شرکت طراح

 

 1. سیستم نمره دهی (نمره ای و توصیفی) بسیار کاربر پسند

 

 1. قابلیت محاسبه معدل در کارنامه بر اساس نمرات ثبت شده توسط معلمین بدون هیچ گونه عملیات دستی و چاپ کارنامه

 

 1. امکان نظارت مدیران بر کلیه پیام های ارسالی بین کاربران

 

 1. امکان ارائه کارنامه الکترونیکی در چهار نوبت میان ترم اول ،ترم اول, میان ترم دوم و ترم دوم (به همراه نمودار میله ای و قابلیت نسخه چاپی رنگی , قابل مشاهده برای دانش آموزان واولیاء به صورت اختصاصی

 

 1. ثبت نام اینترنتی دانش آموزانجهت صرفه جویی در زمان و هزینه پرسنل و بالا بردن دقت و کیفیت عملکرد

 

 1. ذخیره جامع اطلاعات دانش آموزان به صورت دفترچه تلفن با قابلیت گروه بندی و جستجو و بایگانی نمرات به صورت نامحدود

 

 1. مکان برقراری ارتباط بین مدارس

 

 1. امکان ارسال پیام به صورت پیام کوتاه

 

 1. امکان تبادل پیام و مکاتبات بین کاربران مدرسه به صورت نامحدود بدون هیچ گونه هزینه جانبی

 

 1. امکان نگهداری سوابق پیام ها به صورت نامحدود

 

 1. امکان ارسال پیام به صورت ایمیل

 

 1. امکان نمایش نمودارهای تحصیلی از رشد یا رکود تحصیلی دانش آموزان ، کلاس ، کل مدرسه

 

 1. امکان ماژول طرح درس

 

 1. سامانه حسابداری برای پرداخت هایی که از طریق وب و انلاین صورت می گیرد برنامه جامع و مکانیزه شهریه دانش

 

 1. آموزی، حقوق و دستمزد مربیان و حسابداری ویژه مدارس و آموزشگاه ها

 

 1. امکان پیش نویس نامه و دسته بندی نامه وجود دارد 

 

 1. هرکاربر دارای یک میز کار هوشمند شخصی جهت سرعت دهی دسترسی به فرم ها

 

 1. امکان ثبت و گزارش گیری نامه های وارده و نامه های صادر شده

 

 جمع بندی:

 

در نهایت می توان گفت که نرم افزار اتوماسیون اداری مدارس دایا طوری طراحی شده که کاربر مبتدی بدون نیاز به آموزش به راحتی می تواند با نرم افزار ارتباط برقرار کند. این نرم افزار از امنیت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. در تازه ترین اقدام شرکت ایده آل پردازش دایا: در نظر گرفتن سه پکیج ویژه فروش و مناسب انواع کسب و کارهای کوچک متوسط و بزرگ و همچنین افزودن دو نرم افزار مدیریت قرارداد ها جهت ثبت و پیگیری قراردادها و مدیریت مشتری جهت تشکیل یک بانک اطلاعاتی کامل از مشتری در ان و ثبت انواع پیگیری ها، و در اختیار گذاشتن این دو نرم افزار به صورت کاملا رایگان می باشد

در نرم افزار اتوماسیون اداری مدارس دایا امکان پیش نویس و دسته بندی نامه وجود دارد و هم چنین برای هرکاربر یک میز کار هوشمند شخصی جهت سرعت دهی دسترسی به فرم ها در نظر گرفته شده است.اتوماسیون اداری دارای انواع گزارشات از انواع مکاتبات اداری و گردش کارها است و کاربر می تواند نامه های وارده و نامه های صادر شده را به آسانی ثبت و گزارش گیری کند.
دسترسی به کاربردی‌ترین نیازهای مدرسه در یک محیط یکپارچه، سهولت استفاده‌ی کاربران، سرعت عملکرد و دقت بالا یکی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که به لحاظ طراحی فنی، نرم‌افزار اتوماسیون اداری دایا را نسبت به نرم افزار های دیگر برجسته کرده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت بیزینس سافت ور مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

تعداد بازدید : 654

ثبت نظر

ارسال