زبان Fa En سه شنبه 17 تیر 1399 ساعت 11 و 16 دقیقه

نرم افزار مدیریت اتوماسیون اداری RED HAT

نرم افزار مدیریت اتوماسیون اداری

با توجه به افزایش نیازهای بازار و مشتریان برای پیشرفت و رونق گرفتن کار اداری و به طور کلی مدیریت اتوماسیون اداری نیاز به همکاری مدیریت و بخش آی‌تی احساس میشود.

سه شنبه 15 مرداد 1398 ساعت 14:17
شایان ملکپور

با توجه به افزایش نیازهای بازار و مشتریان برای پیشرفت و رونق گرفتن کار اداری و به طور کلی مدیریت اتوماسیون اداری نیاز به همکاری مدیریت و بخش آی‌تی احساس می شود.

اتوماسیون اداری همکاری مدیریت پروسه اداری و مدیریت قوانین اداری با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن است که هدف آن برآورده کردن نیاز های‌بازار و بهینه‌سازی و سرعت‌ بخشیدن به روند کار اداری است.

تمرکز بخش آی‌تی از برآورده کردن نیاز‌های داخلی مثل سرعت بخشیدن و کنترل هزینه‌ها به انجام امور خارجی مانند ایجاد موقعیت‌های کاری جدید تغییر یافته است. به همین دلیل اتوماسیون‌های سنتی قابلیت‌های خود را از دست داده اند و نیاز به تجدید نظر در آن‌ها احساس می شود.

 

در ادامه به معرفی یک نرم افزار اتوماسیون اداری میپردازیم.

 

چرا از اتوماسیون اداری استفاده کنیم؟

 

کارمندان یک کسب و کار ارزش و توانایی آن کسب و کار هستند ولیکن نمی‌توان از آن ها انتظار داشت که علاوه بر انجام وظایف اعم از توسعه برنامه‌ها و پیشبردن آن‌ها و محافظت از آن‌ها به تمرکز بر روی آینده و برنامه کاری کسب و کار بپردازند به همین جهت از چنین اتوماسیون‌هایی استفاده می شود تا تمرکز هر بخش بر روی کار خود باشد و علاه بر آن امور کسب و کار و ادغام کارهای بخش های مختلف با سرعت و بدون مشکل انجام شود.

اتوماسیون لزوما به معنی جایگزین کردن افراد نیست بلکه در برخی مراحل آن نیاز است که تغییرات در اموری ایجاد شود که نیروی انسانی نقش کلیدی را ایفا میکند. در واقع هدف اصلی اتوماسیون سرعت بخشیدن به کار است.

به این موضوع با نام (پارادوکس اتوماسیون) اشاره می شود به این صورت که با استفاده از اتوماسیون دخالت انسانی هم مهم تر میشود  هم میزان آن کمتر می شود.

بجای آن که به اتوماسیون به شکل ابزاری برای برکناری کارکنان نگاه شود باید به این موضوع توجه کرد که باعث میشود افرادی با مهارت و تجربه ی بیشتر بر کار‌های مهم‌تری تمرکز کنند تا آن که به انجام کار های روزمره و پیش پا افتاده بپردازند.

 

 

نرم افزار اتوماسیون اداری

 

ادغام بخش مدیریت و آی‌تی

 

برای فراهم آوردن برنامه ای کامل که قابلیت بروز رسانی و اصلاح داشته باشد متخصصین مدیریت مدل‌هایی برای پروسه کار و اتوماسیون اداری ارائه می کنند که بعدا با

همکاری بخش آی‌تی با تکنولوژی‌های مدرن ادغام می شوند.

چنین اتوماسیون اداری باعث می شود که برنامه ها قابل دسترسی از طریق پلتفرم‌های مختلف برای توسعه دهندگان و مدیران باشد که برنامه‌هایی با زیر ساخت‌های انعطاف پذیر و بروز نتیجه آن باشد به جای ایجاد برنامه‌هایی ثابت و بدون انعطاف که بعد از مدتی غیر قابل استفاده خواهند بود.

همچنین این ادغام باعث تولید برنامه هایی فرآیند محور می شود. این برنامه ها چابکی بیشتری برای انجام کارها و تغییر خواسته های مدیران می بخشند.

 

نرم افزار اتوماسیون اداری

 

نرم افزا‌هایی که در این مقاله به شما معرفی میکنیم میتواند به عملی شدن این اتفاق کمک بسزایی کند.

 

Red Hatنرم افزارهای اتوماسیون اداری

 

مجموعه ی نرم افزار‌های ساخت شرکت کلاه قرمز در همین راستا قصد دارد تا علاوه بر انجام مدیریت اتوماسیون اداری و بهینه سازی امور اداری به مدیریت تمامی عوامل بپردازد.

ساخت چنین برنامه‌هایی نیاز به همکاری مدیران تجاری و آی‌تی دارد تا زمینه‌ی این کار و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری آن فراهم شود.

نرم افزار اتوماسیون اداری

 

Red Hat Ansible automation

 

 یک نرم افزار اتوماسیون اداری است که توسط موتورRed Hat Ansible Automation

 که دارای صد‌ها ماژول برای اتوماسیون همه ی جوانبRed Hat Ansible Engine

 یک نرم افزار مدیریتRed Hat Ansible Towerپروسه های آی‌تی و مدیریتی است و

است که امکان ادغام بخش‌ها و سرویس‌های مختلف را می‌دهد.

  استفاده می‌کند. YAMLاین نرم افزار از زبان ساده و قابل فهم

 نرم افزار اتوماسیون اداری

 

Red Hat Ansible Tower

 

این نرم افزار برای شرکت‌های متوسط تا بزرگ طراحی شده تا با استفاده از محیطی ساده به اتوماسیون آن ها کمک کند.

از امکانات آن می توان به:

داشبورد و محیط کاربری گرافیکی قابل فهم

برنامه ریزی و زمانبندی کار‌ها

نمایش تغییرات بصورت زنده

Red Hatتیم پشتیبانی

نرم افزار اتوماسیون اداری

 

Red Hat Ansible Engine

 

این موتور اجرایی دارای صد‌ها ماژول است که به توسعه دهندگان و مهندسان و تیم‌های کوچک اجازه اتوماسیون امور روزمره را می دهد.

امکانات آن به شرح زیر است:

پشتیبانی مادام العمر از ماژول‌های هسته

Red Hatتیم پشتیبانی

پورتال دسترسی مشتریان همین شرکت

Red Hat Enterprise Linuxقابلیت ادغام با

 

Red Hat Ansible Network Automation

 

این اتوماسیون دو مورد بالایی را دارا میباشد و علاوه بر آن ها دارای ماژول‌هایی مخصوص مدیریت شبکه است و به اتوماسیون نودهای کامپیوتری و شبکه ای میپردازد.

نرم افزار اتوماسیون اداری

 

Red Hat Process Automation

 

این نرم افزار برای اتوماسیون پروسه و تصمیمات کسب و کار بطور خاص طراحی شده و سرویس‌هایی مثل تقویت سیاست‌های کسب و کار و اتوماسیون امور و بررسی فعالیت‌ها درشرایط ناهموار ارائه میکند.

نرم افزار اتوماسیون پروسه رد هت به کاربران کسب و کار این اجازه را میدهد که برنامه‌هایی آماده ارائه به کاربر ارائه کنند و دیاگرام‌ها و مدل‌های مدیریت کسب و کار را ایجاد کنند وبه آنالیزها و تصمیمات دسترسی داسته باشند.

 

Red Hat CloudForms

 

یک زیر ساخت مدیریت پلتفرم است که به مهندسین آی‌تی اجازه Red Hat CloudForms

کنترل سرویس‌های کاربران را میدهد تا محیط کاری جدیدی فراهم کنند و ایجاد یکپارچگی کنند در تمام شبکه کاری.

 

 

نرم افزار اتوماسیون اداری

 

استفاده از چنین برنامه‌هایی ممکن است در ابتدا وقت گیر و پیچیده به نظر بیایند ولی قطعا در دراز مدت باعث رونق گرفتن و سرعت بیشتر کسب و کار خواهد شد.

 

 

 

 ‌‌

تعداد بازدید : 323

ثبت نظر

ارسال