زبان Fa En پنجشنبه 19 تیر 1399 ساعت 14 و 49 دقیقه

امکانات نرم افزار ویتایگر

امکانات نرم افزار ویتایگر

 بهتر است بدانید که استفاده از نرم افزار CRM  به معنی کاهش تعداد کارمندان شما نیست، بلکه به از بین بردن دغدغه های آن ها در انجام وظایف از پیش تعیین شده و امور تکراری سازمان می باشد .

ویتایگر نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یک نرم افزار منبع باز (اپن سورس) با قابلیت های کامل می باشد که در ۳۱ دسامبر ۲۰۰۴ به عنوان یک نسخه متن باز از SugarCRM  تولید شده است. مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر سی آرام  نرم افزاری است که به کسب و کارها کمک می کند تا با سازماندهی و یکپارچه سازی بخش های مختلف، فروش را افزایش دهند، بازاریابی را بهبود بخشند، و تجربه خدمات مشتریان را ارتقاء دهند.

از امکانات نرم افزار ویتایگر می توان گفت که این نرم افزار برای همه کسب و کار اعم ازکوچک، متوسط و بزرگ بهترین می باشد و تمامی ویژگی های پورتال مشتری، پلاگین Outlook و ارائه گزارش در تمام نسخه های آن رایگان است. ویتایگر، با هزاران کاربر فعال خود در سرتاسر دنیا از محبوبیت زیادی برخوردار است که همواره به توسعه و ارتقای آن می اندیشند. بهتر است بدانید که تا ابتدای ژانویه ۲۰۱۷ این نرم افزار بیش از ۴٫۵ میلیون مرتبه دریافت و مورد استفاده قرار گرفته است و بر روی نسخه ابری شرکت ویتایگر (SaaS) در حال حاضر بیش از یکصد هزار شرکت در حال استفاده از نسخه کلود آن هستند.

 

 

ویتایگر

 

 

امکانات نرم افزار ویتایگر و مزایای آن

 

 • از امکانات نرم افزار ویتایگر می توان گفت که شما می توانید از هر کجا و در هر زمانی که می خواهید به نرم افزار ویتایگر دسترسی داشته باشید

 

 • از لحاظ اتوماسیون بازاریابی و فروش و خدمات پس از فروش جامع است

 

 • وجود افزونه های مختلف و ابزار های ارتباطی متعدد

 

 • داشتن بیش از چند میلیون کاربر در سراسر دنیا

 

 • قابلیت یکپارچه سازی با برنامه های کاربردی سازمان شما (وب سایت، سیستم تلفن PBX استریسک و پاناسونیک ، بسترهای نرم افزاری فروشگاهی، آموزشی ، نرم افزار حسابداری و …)

 

 • از امکانات نرم افزار ویتایگر می توان گفت که ویتایگر قابلیت یکپارچه شدن با شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، لینکدین ، توییتر و …دارد

 

 • ویتایگر با کمترین هزینه و کارایی بالا به طور کامل قابلیت توسعه پذیری دارد

 

 • قابلیت بالای سفارشی سازی

 

 • نداشتن هیچ محدودیتی در تعریف کاربران و داده ها

 

 • قابلیت نصب ابزارهای متعدد و پر کاربرد بر روی نرم افزار

 

 • تنها هزینه سفارشی سازی و پشتیبانی و ماژول های مازاد برای شما محاسبه می شود و پرداخت هزینه ای در جهت صدور مجوز استفاده از نرم افزار ندارد

 

 • این نرم افزار نیازی به آموزش فنی ندارد، کاربری آسان، قابل انعطاف و استفاده راحت از مزایای ویتایگر است

 

 • معماری MVC و دارا بودن وب سرویس جهت توسعه توسط برنامه نویسان

 

 • یکی دیگر از امکانات نرم افزار ویتایگر این است که برروی موبایل و تبلت می توان به ویتایگر دسترسی  داشت داشتن نرم افزار CRM در تلفن همراه موجب افزایش بازده فروش خواهد شد.یکی از مزیت های داشتن نرم افزار CRM بر روی تلفن همراه ارتباط کارمندان فروش و اطلاع آن ها از درخواست های مشتریان حتی در مواقعی که خارج از محیط کسب و کار می باشند.توسط نرم افزار CRM هدف فروش خود را افزایش دهید.با وجود نرم افزار CRM بر روی تلفن همراه، نه تنها بازده فروش افزایش می یابد بلکه کارمندان می توانند میزان فروش را مشاهده کنند و اهدافشان را در فروش بالا ببرند

 

 

 

CRM

 

 

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار CRM ( مدیریت ارتباط با مشتری ) ویتایگر

 

 • ویتایگر قابلیت پیاده سازی در کوتاهترین زمان و پشتیبانی از فرایند های داخلی و کارمندان یک کسب و کار جهت مدیریت بهتر داده ها را دارد و هم چنین انعطاف پذیری و کارایی آسان از قابلیت های این نرم افزار می باشد. به طور کلی می توان گفت که برای ویتایگر مهم نیست که فعالیت سازمان استفاده کننده در حوزه بازرگانی، فروش، خدمات پس از فروش و سیستم های رضایتمندی مشتری باشد و یا موارد دیگر. در حقیقت ویتایگر به صورت پیش فرض بر پایه بهترین تجربیات (Best Practice) فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش طراحی شده و مدیران سیستم با حداقل دانش فنی، می توانند آن را برای سازمان خود به صورت کامل سفارشی سازی کنند.

 

 • همانطور که می دانید در دنیای پر رقابت کسب و کار امروزی، حفظ رضایت مشتری در سطح بالا برای بسیاری از سازمان ها به چالش تبدیل شده است، لذا در طراحی استاندارد ویتایگر، استقرار آیین نامه های استاندارد (ISO) خانواده ۱۰۰۰۱ تا ۱۰۰۰۴ بر اساس نوع کسب و کار به سادگی میسر می گردد.

 

 • وجود ماژول های متفاوت و فراوان ویتایگر از مهم ترین دلایل محبوبیت این نرم افزار در میان کاربران است. ماژول ها به شما کمک می کنند تا فرآیندهای پیچیده را به آسانی  انجام دهید.

 

 • وجود ابزارهای متعدد جهت توسعه ماژول های جدید و وب سرویس ویتایگر،  این فرصت را برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان وب ایجاد نموده تا هر نوع ماژول و یکپارچه سازی دلخواهی را، در مدت زمان کوتاه و با صرف کمترین هزینه بر پایه ی ویتایگر ایجاد یا توسعه دهند.

 

امکانات نرم افزار ویتایگر به طور خلاصه:

 

 بهتر است بدانید که استفاده از نرم افزار CRM  به معنی کاهش تعداد کارمندان شما نیست، بلکه به از بین بردن دغدغههای آن ها در انجام وظایف از پیش تعیین شده و امور تکراری سازمان می باشد .

ایجاد آسایش ذهنی، انگیزه کاری و افزایش قدرت خلاقیت کارمندان از بزرگ ترین نتایج راه اندازی CRM  در سازمان هاست .در واقع CRM  یک مفهوم گسترده و جامع است که به طور خلاصه مدیریت تمام ارتباطات مشتری و شرکت است که در سه پروسه جذب و نگهداری مشتریان و همچنین تحلیل اطلاعات جمع آوری شده در طی این دو مرحله در جهت عملیات بازاریابی و پشتیبانی است .هدف شرکت ها به دست آوردن نگرشی کامل به تمام نیازهای مشتریان خود و احاطه به احتیاجات آن ها برای جلب رضایت بیشتر و افزایش سوددهی ناشی از تراکنش های مالی انجام شده از مشتریان با استفاده از تکنولوژی می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت بیزینس سافت ور مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

تعداد بازدید : 232

ثبت نظر

ارسال